Kuidas põletada maksimaalseid kaloreid Pokémon GO-d mängides

Anonim
Kuidas põletada maksimaalseid kaloreid Pokémon GO-d mängides - Knowledges

Sisu

Muud jaotised

Pokémon GO on suurepärane võimalus õue pääseda ja lõbusalt aega veeta. Samuti võib see aidata teil kulutada kaloreid ja kaotada veidi kaalu. Kui soovite Pokémon GO mängimise ajal veidi rasva põletada, peate kõigepealt määrama oma rasvapõletustsooni. Siis saate valida hulga tegevusi, mis suurendavad teie südame löögisagedust, aitavad teil kaloreid põletada ja püsivad motiveeritud mängu mängides. Pisut uurimistööd ja mõningaid harjutusi püüdes saate nad kõik kinni ja püsite terved.

Sammud

1. meetod 3-st: oma rasvapõletustsooni määramine

1. Rääkige oma arstiga. Kui te pole kindel, kuidas pulssi arvutada või rasvapõletustsooni leida, kaaluge oma arstiga rääkimist. Nad saavad aidata teil määrata sobiva treeninghulga. See on eriti oluline, kui teil on mõni tervislik seisund.
    • Veenduge, et südame löögisageduse tõstmine ei halvendaks olemasolevat terviseseisundit.

2. Arvutage oma pulss. Südame löögisageduse arvutamine aitab teil maksimeerida Pokémon GO-d mängides kulutatud kalorite arvu. Esiteks soovite lahutada oma vanuse 220-st. See annab teile maksimaalse pulsi. Rasvapõletuse maksimeerimiseks soovite, et teie pulss oleks umbes 60–70 protsenti sellest maksimaalsest. Seejärel korrutate maksimaalse pulsi 6 ja 7-ga. See annab teile oma rasvapõletustsooni.
    • Treeningu ajal saate jälgida oma rasvapõletustsooni, pannes sõrmed kaela ja lugedes südamelööke.
    • Kui olete 30-aastane, oleks teie maksimaalne pulss 190 ja rasvapõletustsoon 114–133 lööki minutis. 60–70 protsendi vahel maksimaalsest pulsist püsimine tagab, et kulutate võimalikult palju kaloreid.

3. Hankige spordijälgija või pulsikell. Kuna oma südame löögisageduse ja rasvapõletustsooni arvutamine võib olla keeruline, eriti treeningu ajal, võiksite kaaluda spordijälgija või pulsikella ostmist. Need elektroonilised seadmed jälgivad teie pulssi teie jaoks ja võimaldavad teil keskenduda Pokémoni püüdmisele. Mõned treeningjälgijad arvutavad isegi teie rasvapõletustsooni ja annavad teile teada, kas olete treeningu ajal selles.
    • Fitbit ja Garmin teevad mõlemad jälgijaid, mis jälgivad teie pulssi.
    • On palju treeningjälgijaid, mida saate randmel kanda. Samuti saate osta pulsikellasid, mida saate oma rinnal kanda, mis kipuvad olema täpsemad.

4. Proovige jututesti. See on kõige lihtsam, kuid kõige vähem täpne viis rasvapõletustsooni määramiseks. Jutukatse arvutab teie rasvapõletustsooni välja selle põhjal, kui tuulega treeningu ajal saate. Pärast umbes 15-minutist mõõdukat treeningut proovige vestlust jätkata. Kui suudate hõlpsalt rääkida, ei tee te piisavalt pingutusi. Kui aga rääkida on liiga keeruline, treenite liiga pingutatult. Kui olete rasvapõletuse tsoonis, peaksite saama mugavalt öelda lühikese lause.
    • See test töötab kõige paremini, kui teete trenni kellegi teisega. Vajadusel võite siiski ka iseendaga rääkida.

2. meetod 3-st: südame löögisageduse suurendamine Pokémon GO mängimise ajal

1. Kõndige rasvapõletuse tsoonis 30–50 minutit. Kui olete määranud oma rasvapõletustsooni, proovige selles püsida vähemalt 30–50 minutit. See aitab teil Pokémoni otsides ringi liikudes rasva põletada.Selleks, et keskenduda Pokémon GO mängimisele, võiksite kasutada treeningjälgijat, et pulsi kontrollimine ei häiriks teid.
    • Mida kauem ringi käite, seda rohkem kaloreid kulutate. Kui soovite näha Pokémon GO mängimise kasulikkust tervisele, proovige mängida vähemalt 45 minutit.
    • Näiteks kui kaalute 71 kg (156 naela), kulutate umbes 40 minutit kõndides umbes 176 kalorit.
    • Sõltuvalt teie vanusest, kaalust ja soost varieerub kõndimise ajal kulutatavate kalorite arv.
  2. Jog samal ajal kui otsite Pokémoni. Teine lihtne viis südame löögisageduse suurendamiseks ja rasvapõletustsooni jõudmiseks on Pokémon GO mängimise ajal ringi liikumine. Mängu ajal kõndimise asemel proovige Pokémoni otsinguil kergelt joosta, külastage spordisaale ja minge PokéStopsi.
    • Proovige sörkida vähemalt kolmkümmend minutit.
    • Jälgige kindlasti oma suunda, kui otsustate sörkida ja Pokémon GO-d mängida. Püüa mitte ennast liiga segada ja kellelegi või millelegi otsa sõita.
  3. Jookse spordisaalide või PokéStopsi vahel. Intervalltreeningute harjutamiseks võite kasutada ka Pokémon GO-d. Selle harjutuse käigus sooritate mitu lühikest sprinti. See tõstab teie südame löögisagedust ja surub selle rasvapõletustsooni. Kaaluge mängimise ajal jõusaalide ja PokéStopsi vahel kõvasti jooksmist ja siis, kui olete jõudnud sinna, kuhu olete minemas, hinge kinni.
    • Sõltuvalt teie elukohast võib PokéStopsi vahel olla vähem kui veerand miili (1/2 km), mis sobib ideaalselt intervalljooksuks.
    • Võite ka otsustada teatud aja sprintida ja seejärel kindla aja jooksul kõndida. Näiteks võite sprintida kaks minutit ja seejärel kõndida kolmkümmend sekundit.
  4. Tehke mõned kätekõverdused ja istmed iga kord, kui lõpetate. Jõutreening aitab teil maksimeerida ka Pokémon GO mängimisel kulutatud kalorite arvu. Tugevama treeningu saate mängu lisada, tehes mõned kätekõverdused ja sit-upid iga kord, kui peatute PokéStopis või jõusaalis. Kaaluge esialgu kolme viiest tõukest koosnevat komplekti ja suurendage arvu järk-järgult iga paari nädala tagant.
    • Kui jooksete intervallide kaupa, tehke iga sprindi vahel hulk lükkeid ja istmeid.
  5. Sõida rattaga. Kui soovite kiiresti palju maad katta ja kaloreid põletada, võiksite oma rattaga sõita. Mõelge PokéStopsi ja spordisaalide vahel rattasõidule. See võimaldab teil katta suurema ala ja teha head harjutust. Võite sõita kindlasse piirkonda, kõndida ringi Pokémoni otsides ja siis kuskil mujal rattaga sõita.
    • Ärge vaadake telefoni rattaga sõites. Kui olete hajameelne, võite end ja teisi vigastada ning vigastada. Rattaga sõites pange telefon eemale. Proovige Pokémon GO-d mängides turvaliselt püsida.

3. meetod 3-st: motiveeritud püsimine

1. Mängi kellegi teisega. Kuigi saate Pokémon GO-d iseseisvalt mängida, on see kogemus tõenäoliselt lõbusam, kui mängite kellegi teisega. Samuti on mängimise ajal lihtsam treenida, kui teil on keegi, kes on nõus teiega trenni tegema. Leidke sõber või pereliige, kes on nõus Pokémon GO mängimise ajal teiega jooksma või kõndima. Need aitavad hoida motivatsiooni mängida ja treenida.
    • Paluge potentsiaalsel Pokémoni semul mängida, öeldes umbes selline: "Kas soovite minuga Pokemonit mängida?" või "Kas soovite trenni teha ja Pokemonit mängida?"
  2. Minge uutesse kohtadesse. Kuna eri tüüpi Pokemonid ilmuvad erinevates kohtades, proovige kindlasti uusi asukohti proovida. Näiteks veetüüpi Pokémonid kipuvad ilmuma veekogude nagu järved, ojad ja jõed ümber. Erinevate kohtade külastamine võib samuti aidata teil motiveerida treenimist.
    • Võite Pokémoni otsida oma naabruskonnast või minna kohalikku parki.
    • Võite ka matkata ja leida Pokémoni oma kohalikust looduskaitsealast.
  3. Logige oma Pokémon ja treening sisse. See aitab teil motivatsiooni säilitada ja oma eesmärke täita. Püütud Pokémonide ja treenimiseks kulutatud aja või kaotatud kilode jälgimine võimaldab teil jälgida oma edusamme, mis võib olla väga motiveeriv. Kui kaotate kaalu ja püüate Pokémoni, soovite mängu jätkata.
    • Saate jälgida asju, näiteks seda, kui palju te iga päev treenisite või kui palju kaalusite igal nädalal.
    • Kuigi mäng jälgib, mis Pokémon teil praegu on, võiksite pidada üldist teavet selle kohta, milliseid ja kui palju Pokémoni olete püüdnud. See võib olla eriti oluline, kui jõuate maksimaalse arvuni, mida saate kanda, ja peate hakkama oma Pokemoniga professor Willowiga kauplema.

Kogukonna küsimused ja vastused

Näpunäited

Kuidas parandada eaka koera isu

Lewis Jackson

Mai 2024

Koerte iud vähenevad vananede. eega on oluline välitada tegurid, mi võivad eda ümptomit põhjutada, näitek haigu või tre. Pärat põhjue kindlakmäär...

UA riikliku inuldiorganiatiooni andmetel on igal aatal inult ehk inult umbe 800 000 inimet. Iga 4 minuti järel ureb inimene inuldit, kuid 80 protenti neit aab ära hoida. Inult on UA- tä...